Additional information
| UPC | 611613023418 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2341 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |
| UPC | 611613023418 |
|---|---|
| Manufacturer | Davey Crickett |
| Manufacturer Part Number | KSA2341 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.13" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Crossbolt |






Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.