Additional information
| UPC | 791154083352 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAG19G5TB |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Model | ATM |
| Product Type | Barrel |
| UPC | 791154083352 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAG19G5TB |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Model | ATM |
| Product Type | Barrel |









Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.