Additional information
| UPC | 713780857800 |
|---|---|
| Manufacturer | TriStar Arms |
| Manufacturer Part Number | 85780 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.48" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Color | Black |
| Model | APOC |
| Sights | Fiber Optic |
| UPC | 713780857800 |
|---|---|
| Manufacturer | TriStar Arms |
| Manufacturer Part Number | 85780 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4.48" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Color | Black |
| Model | APOC |
| Sights | Fiber Optic |






Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.