Additional information
| UPC | 022188906462 |
|---|---|
| Manufacturer | Smith & Wesson / S&W |
| Manufacturer Part Number | 14832 |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.72" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Safety | No Thumb |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 022188906462 |
|---|---|
| Manufacturer | Smith & Wesson / S&W |
| Manufacturer Part Number | 14832 |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 4.72" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Safety | No Thumb |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.