Additional information
| UPC | 011356326898 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32689 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
$946.99
Only 1 left in stock
| UPC | 011356326898 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32689 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |







Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.