Additional information
| UPC | 640117876503 |
|---|---|
| Manufacturer | Lantac USA |
| Manufacturer Part Number | DGN9MMD-WM |
| Barrel Length | 2.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 4 |
| Model | Dragon |
| Product Type | Muzzle Brake |
| UPC | 640117876503 |
|---|---|
| Manufacturer | Lantac USA |
| Manufacturer Part Number | DGN9MMD-WM |
| Barrel Length | 2.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 4 |
| Model | Dragon |
| Product Type | Muzzle Brake |





Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.