Additional information
| UPC | 682146889666 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFN243SE |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 Winchester |
| Capacity | 5 |
| Color | Camo |
| Model | 1500 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | 3 Position |
| UPC | 682146889666 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFN243SE |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .243 Winchester |
| Capacity | 5 |
| Color | Camo |
| Model | 1500 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | 3 Position |






Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.