Additional information
| UPC | 640117876534 |
|---|---|
| Manufacturer | Lantac USA |
| Manufacturer Part Number | DGN9MMC-WM |
| Barrel Length | 2.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 7 |
| Model | Dragon |
| Product Type | Muzzle Brake |
| UPC | 640117876534 |
|---|---|
| Manufacturer | Lantac USA |
| Manufacturer Part Number | DGN9MMC-WM |
| Barrel Length | 2.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Color | Black |
| Length | 7 |
| Model | Dragon |
| Product Type | Muzzle Brake |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.