Additional information
| UPC | 631465974065 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6TM-W |
| Length | 6.59" |
| Model | Taper Mount |
| Product Type | Suppressor |
| Color | Black |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| UPC | 631465974065 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6TM-W |
| Length | 6.59" |
| Model | Taper Mount |
| Product Type | Suppressor |
| Color | Black |
| Caliber/Gauge | 6mm |









Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.