Additional information
| UPC | 631465974072 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6UM-W |
| Model | Utility Mount |
| Length | 6.59" |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Color | Black |
| Product Type | Suppressor |
| UPC | 631465974072 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6UM-W |
| Model | Utility Mount |
| Length | 6.59" |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Color | Black |
| Product Type | Suppressor |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.