Additional information
| UPC | 840290529160 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15041-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |
$998.99
Only 4 left in stock

| UPC | 840290529160 |
|---|---|
| Manufacturer | Christensen Arms |
| Manufacturer Part Number | 801-15041-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:10" |







Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.