Additional information
| UPC | 682146398618 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFLG65C16 |
| Sights | Optic Ready |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Barrel Length | 16.25" |
| Action | Bolt Action |
$1,463.99
Only 5 left in stock
| UPC | 682146398618 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HFLG65C16 |
| Sights | Optic Ready |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Barrel Length | 16.25" |
| Action | Bolt Action |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.