Additional information
| UPC | 011356573018 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57301 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .204 Ruger |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | Thumb |
| UPC | 011356573018 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 57301 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .204 Ruger |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:12" |
| Safety | Thumb |





Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.