Additional information
| UPC | 688218769928 |
|---|---|
| Manufacturer | Steyr Mannlicher |
| Manufacturer Part Number | 26.347.3B |
| Action | Bolt Action |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 |
| Barrel Length | 19" |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Three-Position |
| Sights | Integrated Base |
| UPC | 688218769928 |
|---|---|
| Manufacturer | Steyr Mannlicher |
| Manufacturer Part Number | 26.347.3B |
| Action | Bolt Action |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 |
| Barrel Length | 19" |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Three-Position |
| Sights | Integrated Base |





Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.