Additional information
| UPC | 040589030852 |
|---|---|
| Manufacturer | Turner Fabrications |
| Manufacturer Part Number | CR5-843304434 |
| Action | Break Open |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .50 Caliber |
| Color | Silver |
| Length | 46 |
| Rate of Twist | 1:24" |
| Sights Type | NONE |
$701.99
In stock

| UPC | 040589030852 |
|---|---|
| Manufacturer | Turner Fabrications |
| Manufacturer Part Number | CR5-843304434 |
| Action | Break Open |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .50 Caliber |
| Color | Silver |
| Length | 46 |
| Rate of Twist | 1:24" |
| Sights Type | NONE |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.