Additional information
| UPC | 747115463718 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX65PPR0T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
| UPC | 747115463718 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VTX65PPR0T |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.