Additional information
| UPC | 787450985001 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG6034GBN |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8.90" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Shipping Weight | 11.4 |
| UPC | 787450985001 |
|---|---|
| Manufacturer | Century Arms |
| Manufacturer Part Number | HG6034GBN |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8.90" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Shipping Weight | 11.4 |







Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.