Additional information
| UPC | 853418418710 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX65PRC20BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| UPC | 853418418710 |
|---|---|
| Manufacturer | Fierce Firearms |
| Manufacturer Part Number | ROGTCX65PRC20BRS |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |







Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.