Additional information
| UPC | 631465974096 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6TMFDE-W |
| Model | Taper Mount |
| Length | 6.59" |
| Product Type | Suppressor |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Color | Flat Dark Earth |
| UPC | 631465974096 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6TMFDE-W |
| Model | Taper Mount |
| Length | 6.59" |
| Product Type | Suppressor |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Color | Flat Dark Earth |









Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.