Additional information
| UPC | 631465974089 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6UMFDE-W |
| Model | Optimus |
| Length | 6.02" |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Color | Flat Dark Earth |
| Product Type | Suppressor |
| UPC | 631465974089 |
|---|---|
| Manufacturer | GRIFFIN ARMAMENT |
| Manufacturer Part Number | GAOP6UMFDE-W |
| Model | Optimus |
| Length | 6.02" |
| Caliber/Gauge | 6mm |
| Color | Flat Dark Earth |
| Product Type | Suppressor |









Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.