Additional information
| UPC | 765595900509 |
|---|---|
| Manufacturer | Mec-Gar |
| Manufacturer Part Number | MGG261500A |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Color | Black |
| Product Type | Magazine |
| Shipping Weight | 0.196 |
| UPC | 765595900509 |
|---|---|
| Manufacturer | Mec-Gar |
| Manufacturer Part Number | MGG261500A |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 |
| Color | Black |
| Product Type | Magazine |
| Shipping Weight | 0.196 |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.