Additional information
| UPC | 843068143810 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 143810 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| UPC | 843068143810 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 143810 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |









Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.