Additional information
| UPC | 810098420907 |
|---|---|
| Manufacturer | Radian Weapons |
| Manufacturer Part Number | R0898 |
| Action | 6mm ARC |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 14.50" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Color | Black |
| Product Type | Upper |
| UPC | 810098420907 |
|---|---|
| Manufacturer | Radian Weapons |
| Manufacturer Part Number | R0898 |
| Action | 6mm ARC |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 14.50" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Color | Black |
| Product Type | Upper |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.