Additional information
| UPC | 011356326676 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32667 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 ARC |
| Capacity | 10 + 1 |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | 110 Core Tactical |
| Rate of Twist | 1:7" |
| UPC | 011356326676 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32667 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 ARC |
| Capacity | 10 + 1 |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | 110 Core Tactical |
| Rate of Twist | 1:7" |








Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.