Additional information
| UPC | 011356326515 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32651 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$946.99
Only 1 left in stock
| UPC | 011356326515 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32651 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |







Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.