Additional information
| UPC | 011356326942 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32694 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
$946.99
Only 2 left in stock
| UPC | 011356326942 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32694 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.