Additional information
| UPC | 815537033458 |
|---|---|
| Manufacturer | Steyr Mannlicher |
| Manufacturer Part Number | ATC5BASE |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Lightening Cut/Optic Cut/Serrated |
$1,909.00
Only 2 left in stock
| UPC | 815537033458 |
|---|---|
| Manufacturer | Steyr Mannlicher |
| Manufacturer Part Number | ATC5BASE |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Lightening Cut/Optic Cut/Serrated |







Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.