Additional information
| UPC | 815537033441 |
|---|---|
| Manufacturer | Steyr Mannlicher |
| Manufacturer Part Number | ATC6ROCK |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Lightening Cut/Optic Cut/Serrated |
$2,409.00
Out of stock
| UPC | 815537033441 |
|---|---|
| Manufacturer | Steyr Mannlicher |
| Manufacturer Part Number | ATC6ROCK |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Lightening Cut/Optic Cut/Serrated |






Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.