Description
TacFire's AR-15 Built Upper contains all the parts you need minus the lower to custom build your own AR.
TacFire's AR-15 Built Upper contains all the parts you need minus the lower to custom build your own AR.
| UPC | 729205521003 |
|---|---|
| Manufacturer | TacFire |
| Manufacturer Part Number | BU9MM7 |
| Action | 9mm |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 7" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Product Type | Complete |
| Shipping Weight | 3.64 |









Let's connect
Reviews
There are no reviews yet.